Promocje
Bluza Medyczna Bayer Krótki Rękaw Niebieska
Bluza Medyczna Bayer Krótki Rękaw Niebieska
110,00 zł 70,00 zł
szt.
Bluza Medyczna Bayer Krótki Rękaw Granatowa
Bluza Medyczna Bayer Krótki Rękaw Granatowa
110,00 zł 70,00 zł
szt.
Bluza Medyczna Bayer Krótki Rękaw Bordowa
Bluza Medyczna Bayer Krótki Rękaw Bordowa
110,00 zł 70,00 zł
szt.
Żakiet Medyczny Biun Biały
Żakiet Medyczny Biun Biały
120,00 zł 65,00 zł
szt.
Żakiet Medyczny Biun Czerwony
Żakiet Medyczny Biun Czerwony
120,00 zł 65,00 zł
szt.
Bluza Medyczna Ceris Z Paskami Ciemno Niebieska
Bluza Medyczna Ceris Z Paskami Ciemno Niebieska
140,00 zł 70,00 zł
szt.
Żakiet Medyczny Biun Róż
Żakiet Medyczny Biun Róż
120,00 zł 65,00 zł
szt.
Żakiet Medyczny Biun Zielony
Żakiet Medyczny Biun Zielony
120,00 zł 65,00 zł
szt.
Bluza Medyczna Ceris Z Paskami Niebieska
Bluza Medyczna Ceris Z Paskami Niebieska
140,00 zł 70,00 zł
szt.
Bluza Medyczna Ceris Z Paskami Zielona
Bluza Medyczna Ceris Z Paskami Zielona
140,00 zł 70,00 zł
szt.
Bluza Medyczna Bayer Krótki Rękaw Zielona
Bluza Medyczna Bayer Krótki Rękaw Zielona
110,00 zł 70,00 zł
szt.

Odzież medyczna - ubrania medyczne

EXP Odzież Medyczna to największy sklep online z odzieżą  medyczną na polskim rynku. EXP to najszerszy asortyment własnych wyrobów firmy EXP. Na naszej stronie znajdą Państwo modne produkty , które zapewniają zarówno nienaganny wygląd jak i wprowadzają nowe trendy ubioru w polskim środowisku medycznym. Pomożemy Państwu stworzyć nowoczesny wizerunek personelu medycznego. Produkty dostępne w sklepie EXP charakteryzują się najwyższą jakością wykonania oraz komfortem użytkowania. Tkaniny spełniają normy niezbędne w Państwa środowisku pracy i pochodzą od renomowanych dostawców. Aby sprostać Państwa wymaganiom starannie dobieramy producentów z którymi współpracujemy aby dostarczyć Państwu nowoczesne i modne rozwiązania w ubiorach medycznych. Zakupy w sklepie EXP to oszczędność czasu i pewność modnego wyglądu.

Wskazówki dotyczące czyszczenia w domu: Jak prawidłowo czyścić odzież medyczną? 0
Wskazówki dotyczące czyszczenia w domu: Jak prawidłowo czyścić odzież medyczną?

Niezależnie od tego, czy jesteś zatrudniony/a w medycynie, przemyśle czy gastronomii, po ciężkim dniu pracy chcesz się zrelaksować. Gdyby nie ślady minionych godzin: pozostałości nalewki jodowej, plamy po farbie i oleju lub małe plamy z wina. Aby następnego dnia wyposażyć się w czystą odzież do pracy, należy jak najszybciej uwolnić odzież medyczną od brudu. Ale co należy wziąć pod uwagę podczas prania w domowej pralce? Nauczysz się tego w następujący sposób.

Czyszczenie ciekawostki

Tak wszechstronny jak obszary zadaniowe w życiu zawodowym - równie ważna jest odpowiednia pielęgnacja odzieży medycznej. Dlatego powinieneś najpierw uporządkować ubrania, które wyczyścisz w swojej pralce, i które lepiej dać do profesjonalnej pralni. Dotyczy to zwłaszcza odzieży zawierającej substancje niebezpieczne, takie jak smoła lub chemikalia. Ponieważ takie mogą zanieczyścić twoją maszynę i zanieczyszczać pranie z osobistymi ubraniami. To niebezpieczeństwo jest szczególnie niebezpieczne w przypadku pralek dla rodzin z dziećmi. Często zdarza się, że skażone kurtki, spodnie lub kamizelki są czyszczone w firmie, w której pracujesz - kto w takim przypadku pokryje koszty, które złożyliśmy w tym artykule na temat kosztów sprzątania. Produkty Sterylne powinny być również profesjonalnie prane, ponieważ eksperci nie tylko czyszczą ubranie, ale potem je zaimpregnują - dzięki temu funkcja ochronna jest zawsze na miejscu.

 

Staranne przygotowanie

Po sortowaniu odzieży należy sprawdzić wszystkie kieszenie spodni lub kurtek pod kątem możliwych zawartości, takich jak chusteczki do nosa lub pieniądze. Aby uzyskać dłuższy okres użytkowania ubrań medycznych, nie powinieneś o tym zapomnieć, aby dokładnie zamykać suwaki. Zapobiega to przerwaniu resztek detergentu, ponieważ blokują zamki, trudniej jest je otwierać i zamykać, a także szybciej się zużywają. Masz do czynienia ze skażonymi substancjami w pracy? Nie wyrzucaj ich bezpośrednio do pralki, aby jak najszybciej cieszyć się końcem dnia roboczego. Zamiast tego należy zamoczyć w wodzie, aby najpierw rozmoczyć brud. Zapewnia to mniejsze mechaniczne tarcie w pralce, a plamy można skuteczniej usuwać z włókien. W celu łatwiejszego usuwania plam z krwi, olejów i wina, jest również sprawdzonym środkiem domowym: mydło rdzeniowe lub galaretowe. Jeśli ubrania są wystarczająco nasączone, w zależności od intensywności zabrudzeń, mogą trafić do pralki.

 

Ważne dla procesu prania

Jakie ustawienia należy wybrać dla procesu prania? W tym celu zwracaj uwagę na etykietę z przepisami prnia swoich ubrań. Ogólnie, silne zabrudzenia często można lepiej usunąć w wyższych temperaturach. Aby Twoje ubrania medyczne nie były uszkadzane podczas prania na gorąco, lepiej poinformuj się o maksymalnej temperaturze prania. Można to zobaczyć w opisanej na obrazie metce - większość produktów EXP można prać w temperaturze 95 ° C bez wahania. Dodatkowo, powinieneś włożyć bardzo brudne pranie na pre, a następnie na program prania głównego. Wybierając detergent, należy wziąć pod uwagę następujące kwestie: Można stosować detergent o dużej wytrzymałości, jeśli dozwolone jest wybielanie tlenem (wskazane przez mały trójkąt na etykietach). Kolorowe detergenty do prania są rozwiązaniem, jeśli wybielacze nie powinny być stosowane zgodnie z łatką (przekreślony trójkąt).

 

Profesjonalna jakość dla profesjonalistów

Najlepiej zawsze postępować zgodnie z zaleceniami przepisów prania, aby pozbyć się brudu, zapachu i bakterii z ubrań roboczych z należytą starannością. Ponadto firma EXP wykorzystuje wysokiej jakości materiały do produkcji odzieży medycznej. Dzięki temu nawet po wielu praniach, będziesz cieszyć się swoją odzieżą przez długi czas, zamiast denerwować się wyblakłymi kolorami i skurczonymi rękawami.  

Czy masz konkretne pytanie dotyczące czyszczenia poszczególnych ubrań? Napisz do nas wiadomość.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl